| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Cumparati bijuterii online? Ce anume va convinge ca un site este de incredere si are produse de calitate?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
Am cumparat de ep edenboutique.ro.Sunt de incredere.
Frumoase, mici, de argint.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am cumparat niciodata bijuterii din online, insa ca baiat cumpar foarte rar asa ceva, dar totdeauna din magazine fizice ca sa pot proba, este vorba mai ales de bijuteriile din aur la ceea ce fac referinta
am lanturi si bratari din aur pe care nu le-am purtat de ani de zile, sunt finute si de bun gust dar nu ma incanta
argintul imi place in schimb dar nu prea mi-am luat decat lantisoare din argint cu ani in urma
si mai am inele de aur, dar nu 4 ca la audiwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata! Nu este vorba daca site-ul este "de incredere", ci de faptul ca nu stiu daca imi plac atat de mult cand le voi purta, daca inelul este pe masura mea, daca cerceii imi plac cum stauu la urechi, ori daca colierul sau lantisorul nu-i prea scurt sau prea lung samd.

Bijuteriile prefer sa le aleg intotdeauna din magazin, sa probez mai multe si sa aleg pe cea care-mi place cel mai mult, mai ales ca fata in fata cu vazantorul poti negocia pretul si poti obtine reduceri mai mari decat au ei pe website.

| sierra1 a răspuns:

"riscă" la cel mult produse din argint. Mai sus, e un risc inutil

| ReddY25 a răspuns:

Nu,nici nu mă interesează

| sammie a răspuns:

Nu prea cumpar de pe site-uri. Site-ul este de incredere daca este cunoscut.

| Dragobeta a răspuns:

NU.
Vreau sa le vad in magazin, sa le probez.

| LisaJulie a răspuns:

Nu prea am încredere în vânzarea de bijuterii online, doar haine cumpăr din când în când!