| MihaelaDart a întrebat:

Cunoasteti site-uri unde te invata cum sa-ti prepari singur cosmeticele in casa, precum sampon sau creme pentru ten? ma tenteaza sa imi prepar ceva sampoane si creme din nuca de cocos si as fi vrut sa stiu ce mai trebuie in compozitia acestora.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| EvilThoughts a răspuns:

S-ar putea să găsești pe net site-uri dedicate subiectului ăstuia și cred că sunt și pe youtube canale ale unor persoane care cu asta se ocupă și îți pot fi de foarte mare folos.
Ai grijă totuși cu ingredientele să fie proaspete și în stare cât mai bună.Nu vrei să te supui vreunui risc.