| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Cutaden ajuta sa scapt de cosuri funda!?

Răspuns Câştigător
| dragosh57 a răspuns:

Da,eu folosesc si asocilin si kanamicina sulfat, Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor, P.S. "mie nu imi place cutaden ca ma fac alb ca fantomahee hee "

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tine o bucatica de vată cu spirt, asupra lor, se usuca mai repede. Mie, cand imi iasă cate un cos, asa procedez, frec usor cu spirt, iar de la o zi la alta, cedează.

| Guccy a răspuns:

Eu Unu nu am avut probleme cu acneea dar, am o vecina care a folosit cutaden si nu a ajutat-o deloc!