| DJohnny a întrebat:

Da roade relax & tone la voi? slabiti? daca da in cat timp si ce capac folositi (cu 8 bilute, drept sau cu 4 denivelari)?

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu prea slabesti. Doar ca intr-adevar se vede o diferenta in aspectul pielii.Desigur, daca stai nu stiu cate minute bune pe zi, cu siguranta vei si slabi un pic. Doar ca trebuie sa dieta in paralel, chiar si sport ca sa observi cu adevarat o diferenta.
Capatul drept e pentru masaj, degeaba te masezi cu el pentru slabit. Cel cu denivelari e foarte util pentru burta, picioare iar cel cu bilute numai pentru picioare [ pe mine ma deranjeaza daca il pun pe burta]. In concluzie, e bun, dar nu face cine stie ce diferenta.

| Diixy a răspuns:

Si eu amhappy, l'am folosit timp de 3 zile, 15 minute pe zi, dupa masa de seara(mai exact ora 18) cu capatul acela cu 4 denivelari si a dat mici rezultate inainte aveam 46, 20kg si dupa 3 zile am avut 45, 55kg.

| Rolleer a răspuns:

Nu stiu, sotia mea e foarte multumita cu el. A umparat cu 75 ron de la http://relaxandtone.info