| napolitaneee a întrebat:

Daca ai fata mica si rotunda,iar parul este lung(pana la fund), cum ar trebui sa te tunzi astfel incat sa arati bine, DAR DACA AI FATA OVALA SI PARUL SCURT SI CRET?

2 răspunsuri:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Fata mica, rotunda: O frizura gen bob sau in orice caz scurt.
Fata ovala:Ori il tai tot asa scurt(pentru ca astfel se vad onduleurile mai bine) sau il lasi lung si il prinzi incoc, arat foarte bine.
PS:Am auzit ca cocul face iluzia de fata mai ovala la fetele cu fata mai plinuta, grasuta, rotunjica laughing

| munteanmaria a răspuns:

Daca ai fata mica si rotunda e bine sa te tunzi filat iar daca ai fata ovala si parul cret e bine sa ti-lfaci cu placa astfel incat sa devina drept Funda laughing