| AlinElle89 a întrebat:

Daca ai parul negru, culoarea la ten mai inchisa(creola), cum ar arata niste suvite blonde? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Ca sa fii sigura eu zic sa incerci: uploadezi o poza pe www.taaz.com si vezi cum iti sta.
eu zic ca nu prea bine ca ar fi prea mare diferenta... poate treci de la negru la castaniu, asa ar merge mai bine

12 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Pur si simplu superblove struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai bine alegi altcevawinking
Sta cam uratstraight face

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ar contrasta aiurea.

| Kidu a răspuns:

Pfff, nu stiu ce sa zic, nu ar arata prea extraordinar, parerea meahee hee
in schimb poti opta pentru un vopsit cu o culoare castaniu inchishappy

| yuli10 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa iti faci. si eu am aceleasi caracteristici si m-am interesat intens despre asta.
trebuie decolorare, daca nu cumva vrei sa te trezesti cu un portocaliu urat...
pe langa faptul ca o sa iti degradezi parul ingrozitor.
eu ma gandesc serios sa merg pe un ciocolatiu, e mult mai sigur.

| loveyousomuch92 a răspuns:

Eu cred ca ar arata foarte frumos! mai ales daca ai culoarea pieli mai inchisa! dar nu ar strica niste suvite roscat-inchis!

| tee a răspuns:

Nu ar arata prea bine, mai ales daca doar le decolorezi. Roscate ar fi mai frumoase sau un saten deschis. Iar daca ai parul vopsit, suvitele nu iti vor iesi. Vopseaua, mai ales cea neagra nu iese la decolorat.

| Chocolate a răspuns:

Nu s-ar potrivistraight face.

| Nemesis_9263 a răspuns:

Ca dracu'

| AlinElle89 explică:

Aia ma gandeam si eu. ca nu chiar bine. multumesc pentru raspunsuri:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca foarte bine.sad
In general brunetele cu ten masliniu, prefera suvitele roscate, sau asa o "fasie" mai groasa, o banda nu stiu cum sa iti explic, asa pe o parte, asa se poarta acum, nu se mai poarta suvitele subtiri si multehee hee.
Eu cred ca cu roscat ti-ar sta mai binelove struck.
E decizia ta, bafta!:*:*:*

| cosmon a răspuns:

Nu cred ca ar fi chiar extraordinare :d asta e parerea mea sper ca nu te superi pe mine