| anonim_4396 a întrebat:

Daca alerg in fiecare seara sau de 3 ori pe saptamana seara pot sa slabesc macar 3 kg straight face? Vreau si diete si ce ar trebui sa mananc si ce nu pentru ca nu avea celulita.Nu vreau copy-paste, si raspunsuri de la cei care stiu happy. Fundaa! [Mentionez ca vreau sa slabesc pana in vara laughing)]

Răspuns Câştigător
| Loolloo a răspuns:

Buna! Fratele meu este sportiv de performanta si el trebuea sa slabeasca macar 4 Kg pentru a trece la alta categorie happy si a inceput un antrenamen foarte obositor dar da efecte. El a reusit sa slabeasca dand jos 4 kg! " Exercitiile " sunt urmatoarele : Alergatul in cam in fiecare seara, fara cola si alte din astea ( cel putin asa mi-a zis ca nu a mai baut bauturi dinaste ) sarit coarda in serii de cate 3 minute repetand asta de vreo 3 ori apoi step ( adica alergatul pe scari... daca gasesti o alta explicatie e mai bine big grin) Si el mai facea lovitura Poloneza ( adica ridicare ca un fel de alergat pe lor si ridicarea mainilor ) Sper sa te fi ajutat Acest antrenament in face el dar si ceva ai mult antrenament la sala sper sa functioneze. Bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| ElenaMaria1 a răspuns:

Ai slabi, bineinteles si cu dieta. incearca sa nu mananci carne si nimic dupa ora 18. multe legume, fructe, lactate.

| MARIUS_3752 a răspuns:

Cl mai bine ar fi sa intrebi un nutritionist fiindca el stie cel mai bine ce dieta sa iti recomande