| JohnnyLike a întrebat:

Daca am capul oval imi sta bine cu parul lung?

Răspuns Câştigător
| aandraa98 a răspuns:

Buna! Da iti sta foarte bine. Faţa ovală este considerată forma ideală, deci iti sta bine si cu parul lung, dar si scurt.Eu am fata ovala si mereu mi a placut sa am parul lunglove struck :*

2 răspunsuri:
| Betyskumpik a răspuns:

Da si cu siguranta cred ca ti-ar sta bine si cu putin bretonhttp://www.google.ro/......tp?/imgres insa sa faci acest tip de breton cu parul lung nu scurt

| andra9819 a răspuns:

Dupa parerea mea, cred ca unei fete ii sta foarte bine cu parul lung. Nu conteaza daca ai foarma fetei ovala, rotunda sau alta...