| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o rochie bleumarin cu alb, si o asortez cu pantofi rosii (bordeaux) cu toc, ce geanta sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Pantofii se asorteaza de obicei cu poseta sau cu cureaua.

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este identica cu intrebarea de acum o zi sau doua. Poate ca serverul sa ne joace feste. Oricum eu iti raspunsesem ca la rochia bleumarin cu alb - daca ai pantofii rosii trebuie sa ai ceva accesorii in culoarea respectiva, chiar daca asorteul nu mai este atat de la moda. Geanta sa fie ori in culoarea pantofilor, ori daca este alba - atunci pantofii sa fie asortati cu margelele sau cu cureaua.

| LittleZyzy a răspuns:

O geanta de culoarea pantofilor, sau de o culoare de pe rochie, dar trebuie sa ai si ceva accesorii de culoarea pantofilor, o bratara, margele, cercei sau o clama...