| anonim_4396 a întrebat:

Daca aplic o masca de argila pe par, ce efecte va avea? Ma refer la un preparat Aslavital. E argila chiar asa un panaceu cosmetic, e buna la toate?

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da este foarte buna, am inteles chiar de la o stylista ca revigoreaza radacina firului de par si ofera chiar volum parului, dar am inteles ca trebuie sa clatesti foarte, foarte bine parul dupa ce o aplici si o lasi sa actioneze timp de 30 minute.

| andreig a răspuns:

Iti va pica laughing

| mioara a răspuns:

Inaite du-te la un stilist si vezi ce va spune.

| domidoc a răspuns:

Da.Se pot face si masti mortuare cu ea.

| Delia a răspuns:

Eu am folosit-o, e foarte buna.Cu toate ca mi-a cazut in continuare, dar arata cu mult mai sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu folosesc argila de la Aslavital love struck si e foarte bun
o folosesc si pentru fata si pentru par