| iloveshoes a întrebat:

Daca imi cumpar aparat relax and tone o sa ma ajute sa scap de celulita de pe picioare si de pe fund?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Relax and Tone-ul ajută la relaxarea mușchilor, nu la tonifiere și la eliminarea celulitei.
Baftă!

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Da, este bun, dar nu indeajuns, asa cum spune in reclame si in reviste.
Nu este excelent! Ci doar bun!
Este bun pentru ca ajuta la circulatia sangelui, dar in mare parte, este doar pentru relaxarea muschilor.
Plus ca e plictisitor sa stai cu ala 10 minute in mana.

In fine, daca vrei, il cumperi. E decizia ta.
Succes!

| Valisha18 a răspuns:

Buna! Mama meaa cumparat recent Relax&Tone din aceeasi problema si este foarte bun. Ea, personal, este multumita de el si crede ca merita. Are si garantie 30 de zile de la data cumpararii, in caz ca nu esti multumita de el. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| xxDudaxx a răspuns:

Si eu am un aparat si este bunicel, masajul ajuta, dar ar trebui sa folosesti si o crema buna, de ex eu folosesc cellulight este foarte buna deoarece are efect termic.Succesbig grin

| Andreea20000 a răspuns:

Exact acum o saptamana mi-am cumparat aparatu.In prima zi l-am si folosit si pe a doua zi am slabit 1 kg, vorbesc foarte serios, nu am motive sa mint.Eu l-am folosit pe picioare deoarece acolo am probleme si vrea sa mai mentionez ca daca ai vergeturi te va ajuta sa scapi de ele, deoarece ajuta la circularea sangelui.

| FesCuDungi a răspuns:

Daca il vei si folosi, dawinking

| Infernia a răspuns:

Salut. Da este bun, foloseste mama mea si in 2 luni a dat un rezultat foarte ok.

| ColaCola a răspuns:

Cumnata mea are si sincer da rezultate, insa nu singur.Trebuie sa te dai mai intai cu o crema anti-celulita si sa folosesti aparatul pe acele zone unde ai probleme. SPer ca am ajutat:*

| hoshiNOhikari a răspuns:

Probabil ca nu...fa sport mai bine