| Giulia_8295 a întrebat:

Daca m-as vopsii bruneta, apoi peste o luna m-as duce la salon si m-as decolora si vopsii un saten cu suvite blonde, credeti ca se poate? Mi-ar iesii culoarea?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Da sigur la salon iese, acasa slabe sanse.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa faci asta pentru ca o sa iti arzi parul si o sa arate oribil. Dar treaba ta!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Draga mea, din experiență, te sfătuiesc să nu riști. De ce să-ți maltratezi părul?
Dar oricum, faci cum îți place!
Mari succese!

| dydy1 a răspuns:

Chestiile astea cu stricatul parului sunt niste tampenii,vopseaua nu strica, nu arde, doar cine are scalp sensibil are mancarimi.

| andra0106 a răspuns:

sadnu ti-as recomanda... pudra arde parul rau...eu recomand sampon pentru vopsit care se duce la 8 spalari.

| andreea1998 a răspuns:

Da cred...

| Maria_7632 a răspuns:

Sper ca da.
dar mai bine nu-ti vopsi parul