| MeddyMaddy a întrebat:

Daca ma fac reprezentant la Avon care imi sunt beneficiile? Mi se va face reducere 40% la fiecare comanda, indiferent de valoarea ei?

Răspuns Câştigător
| Avon053 a răspuns:

La avon daca comanzi intre 120-290 lei primesti dicount de 20%, intre 290-420 lei primesti 25%, intre 420-750 lei primesti 30% iar peste 750 primesti 40% pentru mai multe detalii apleleaza 0735856209.

4 răspunsuri:
| AndaDaniela a răspuns:

Da si vei primi produse gratis, nu stiu exact ce, dar primestibig grin

| B343 a răspuns:

Alege Oriflame :) Sunt discounturi mai mari, ai 40% la o comanda de 600 de lei. La Avon ai doar peste 750 de lei :|
Si la Oriflame produsele sunt mai scumpe, dar au o calitate mult mai buna :)
Nu se merita la Avon, eu la Oriflame la o comanda de 400 de lei mi-am luat produse in valoare de 200 de lei (120 cu discount) :)
Daca vrei, inscrie-te aici: http://inscriereorif.no-ip.org/formular%20inscriere%20oriflame.html

| TheHerO a răspuns:

Cred ca da

| paulica960209 a răspuns:

Nu e asa. Primesti discount 40% daca faci comanda mai mare de 400 lei parca. Comanda minima e de 140 lei si aici ai doar 20% reducere. Stiu pentru ca si eu am fost reprezentant. Poti incerca Ladys http://ladys.ro/promo/1/MRuzC5ZM