| Nicodidi a întrebat:

Daca mi-am luat gene false cum le pot aplica, adica cu ce sa le pun ce lipici ma sfatuiti sa iau? Dau funda!winking

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Lipici special pentru gene false.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cumperi gene false trebuie sa te asiguri ca au lipiciul lor special, nu ajungi acasa si realizezi ca ai luat teapa.nu poti folosi orice fel de lipici ( de ex picatura iti va are genele si pielea).sa stii ca dupa o saptamana ce le vei indeparta pe cele false iti vor pica cele naturale. Mai bine ramai la rimel cu volum ca ce-i mult strica. Te pup, ai grija de tine!

| Nicodidi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc Mult Mult esti o scumpa o sa tin cont de ce mi-ai zis big grin