| LucaTeofil a întrebat:

Daca te pensezi iti vor creste sprancenele mai repede?

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna. Da, iti vor creste, dar parerea mea este ca mai bine te pensezi decat sa le lasi sa creasca. mai ales pentru ca niste sprancene pensate arata mult mai bine decat unele care au fost lasa-te sa creasca. Si oricum nu e dureros, eu zic ca mai bine le pensezi.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu cresc mai repede...iti ia sa zicem vreo 1-2 saptamani!

| SM_9305 a răspuns:

Da dar si mai mari dupa un timp vei acea poienita in loc de sprincene rolling on the floor)