| Deea_2011 a întrebat:

Daca te vopsesti, poti sa iti readuci culoarea naturala inapoi?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu, doar daca te vopsesti cu vopsea sampon sau spay, vei reveni la culoarea naturala cand va creste parul daca nu il revopsesti intre timp

| MMihai a răspuns:

Dacă te vopsești strici rădăcinile firelor de păr, asta este sigur!

| tenshi261 a răspuns:

Se poate doar in unele cazuri.dar iti recomand sa te vopsesti doar in cazul in care chiar nu mai suporti nuanta parului tau.Ptr ca til poti arde

| Liquify a răspuns:

Fie iti vospesti parul intr-o nuanta apropiata de cea pe care o ai naturala, fie astepti sa iti creasca parul si tai partea vopsita urmand sa ramana numai culoarea naturala.

| MissJupiter a răspuns:

@cireasa logic ca era mai deschisa doar a folosit decolorant! Il poti nfolosi sa ii stergi vopseaua sau sa iti deschizi parul (in ambele situatii parul se decoloreaza

| Antonia_6316 a răspuns:

Depinde de firul de par, mie mi se duce orice vopsea din par si apare culoarea mea naturala. poate chiar cu o nuanta mai deschisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca nu te vopsesti cu o vopsea permanenta.
Daca vopseaua e permanenta singura solutie e sa astepta sa creasca parul si sa tai mereu din varfuri...incet-incet va ajunge in totalitate la culoarea naturala.

| Larisa_8916 a răspuns:

Da,,,,cu clor

| cireasa a răspuns:

O prietena de amea sa vopsit blond.si culuarea ei naturala e saten.sa dus sa ii scoata culuarea din par dar nu mai era chiar la fel era mai deschisa