| AngelOnEarth a întrebat:

Dati-mi si mie idei de coafuri pentru scoala, nu foarte greu de realizat (in afara de banala coada de cal).

P. S.: Nu am voie cu parul desfacut la scoala.

P. P. S.: Am parul lung si ondulat, iar fata rotunda.

Răspuns Câştigător
| chocolatte a răspuns:

Il poti impleti spic de grau lejer atat cat sa poata iesi cateva suvite da un aer cool, doua codite facute la baza gatului si in codita sa impletesti alta codita subtire, il poti prinde intr-un cleste rasucit, fiind ondulat vine super pe spate, un coc lejer (prinzi parul intr-o coada de cal apoi tragi doar jumate prin elastic) il poti face coada intr-o parte dar prins cu o esarfa colorata! etc

2 răspunsuri:
| rocky26 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/bubzbeauty?blend=1&ob=4#p/u/42/rrlDSajseYg

de aici cauti mai depare poate gasesti niste coafuri pe placul tau! sper ca ti-am fost de ajutor :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, iti poti impleti parul sau ti`l poti prinde in doua cozi happy sunt foarte multe feluri de a`ti prinde parul thinking hmm poate coc. dar nu din ala ca la babe laughing unul mai modern tongue Sper ca t`i-am fost de ajutor