| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda.

Buna fetelor. :* Pe 8 iunie am si eu banchetul de clasa a 8-a si as dori un salon pentru coafat si make-up din Bucuresti cu preturi decente. Nu trebuie sa fie de fite. Undeva in zona Unirii sau Drumul Taberei. Daca puteti sa imi spuneti si pretul, v-as fi recunoscatoare.

Va multumesc mult. :*

1 răspuns:
| anyame1 a răspuns:

Nu prea vei gasi un make-up sul 200 de lei.E aiurea. Eu spun sa iti ieimachiaj si presupn ca ai putina imaginatie. Asadaca te duci la un saon o s te boiasca si o sa arati ca o. adica marog asta e impresia mea. Sunt in clasa a noua nu sunt baba ca sa stii laughing dar eu asa zic. Acum e alegerea ta. Bafta.