| bianca5599 a întrebat:

! Cine imi da un site de unde pot cumpara vopsea albastra pentru.par?

6 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Cumpara un spray din ala pentru par care se duce la spalare. Exista roz, albastre, mov, verzi de care vrei tu!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| mihaela31 a răspuns:

Intra pe http://www.pisica-neagra.ro/ si iti iei ce culoare vrei, azi mi-am comandat si eu nuanta atlantic blue. fundita?:)

| NatyNate a răspuns:

Loreal sau Palette, Garinier iarasi, iti spun doar unde gasesti un negru-albastrui eu iubesc culoarea asta e chiar superbă. Succes!

| caractere a răspuns:

Incearca albastru de metilen, ca alternativa.
Se gaseste la orice farmacie.

| BuZz_4349 a răspuns:

Uite: http://www.bestial.ro/magazin-473-vopsea_semipermanenta_de_par.html
Dar toate aceste vopsele sunt semi permanente. Oricum, sper ca iti e de ajutor pentru ca e singurul site de acest gen pe care il cunosc.

| pinkangel_8751 a răspuns:

Pai daca te ajuta cu ceva... pe site-ul gotica.ro sunt toate culorile inclusiv albstru. sper sa te ajute