| donutcenter a întrebat:

Dau funda! cine poate sa imi descrie stilul vestimentar al lui naty din Violleta ( Disney Channel) cum as putea sa ma imbrac ca ea, ce piese vestimentare ar trebui sa am!

3 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Sfatul meu! Fii originala! Nu copia! Mergi in magazin, probeaza tot ce iti place si ce te caracterizeaza pe tine cu adevarat si ai grija cum le combini. Nu uita sa alegi accesoriile potrivite. Daca incerci sa copiezi pe cineva este ca si cum nu ai avea personalitate. Mult succes!

| deblondabuddy7 a răspuns:

Ia-ti o fusta verde un tricou si u vestuta ceva si pantofi.si gata da treaba ta niste culori deschise poti sa alegi.

| POHUI a răspuns:

Inceraca sa fi cat mai creativa culori deschise ai grija la fiecare detaliu pana la ultimul acesoriu si fi cum vrei sa fi daca vrei sa ai numai stilul ei vestimentar si eu incerc sa incerc stilul lui Thomas bafta la shoping!