| LittleB124 a întrebat:

Dau FUNDA urgent!
Am vazut aceasta poza pe FaceBook: http://www.facebook.com/....../photo.php
Vedeti suvitele lui Sore Mihalache? Vreau si eu ceva asa. :)
Ce site imi puteti da unde sa gasesc si sa comand? Nu-mi trebuie decat cateva colorate in genul celor care le are ea :)
Multumesc :*

1 răspuns:
| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Poti cu violet de gentiana sa iti faci suvite mov sau cu albastru de metil pentru suvite albastre. Le gasesti in farmacii, nu sunt scumpe si se iau dupa cateva spalari. Sper ca te-am ajutat!