| girllll a întrebat:

DAU fundita! buna! saptamana viitoare sambata merg la piscina cu toti colegii.am 14 ani si am 50 de kg dar as cam avea ceva burtica si ceva celulita pe picioare de acre vreau sa scap repede. dati-mi niste retete de urmat ca sa dau jos celulita. ceva de la avon creme anticelulitice m-ar ajuta? cine a folosit asa ceva?

4 răspunsuri:
| Yollanda;x a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic cremele anticelulitice.
Daca vrei intr-adevar sa scapi de celulita atunci apuca-te de sport si renunta la alimente nesanatoase.winking

| rvr a răspuns:

Mult mult sport niciun produs de slabit nu o sa iti ia celulita. Poti scapa de ea numai prin masaj
si nu e nevoie sa dai bani sa mergi la un salon e suficienta o perie pentru masaj anticelulitic
si un gel pe care sa'l folosesti timp indelungat sa nu renunti dupa o luna la el [recomand Oriflame-gel anticelulitic nu esti scump][ si sport in special sa actioneze pe zonele cu probleme din cate am inteles eu picioarele.Nicio dieta sau reteta"miraculoasa" sau pastile. nu fac sa dispara celulita!

| dyana_8491 a răspuns:

Draga mea, cremele de la avon si restul produselor precum si dietele nu fac decat sa amelioreze celulita!winking
Celulita nu dispare usor, poate nu dispare deloc!
deci cel mai usor ar fi sa te accepti asa cum estiwinking
daca iti pui un costum de baie care sa te avantajeze poti arata foarte sexywinking\
Baftawinking

| girllll explică:

Vroiam sa zic ca am 15 ani