| Ladyss a întrebat:

Dau fundita! Vreau sa-mi fac un jurnal, dar nu stiu ce nume sa-i pun. Vreau ceva simplu si scurt, nu zeci de cuvinte. Idei?

5 răspunsuri:
| xxDudaxx a răspuns:

Ii poti spune pur si simplu My diary, adica jurnalul meu in engleza. E simplu si comnul, majoritatea folosesc numele asta.

| Maya2014 a răspuns:

The secrets of my life sau Sentimente ascunse happy

| alexutza071 a răspuns:

Salut! Poti pune ceva de genul asta : My secret life sau My life.Eu cred ca e destul de simplu.Bafta!

| honeybunny13 a răspuns:

Poti sa ii pui my and my self(eu si cu mine ceva de genul )

| TeiiaStypayhorlikson a răspuns:

Poti sa-i spui Jurnalul meu. Sau orice iti vine in cap. My journey de exemplu sau daca iti plac desenele Monster High poti sa il pui pe aceasta. Funda?