| BeliebersGJB a întrebat:

De cat trebuie sa comand la avon ca sa pot face comanda din catalogul de reprezentati?

4 răspunsuri:
| danafatu a răspuns:

Buna! Sunt Coordonator Avon si te pot lamuri. Din ofertele pentru reprezentanti poti comanda si daca nu ai produse din brosura...numai ca nu primesti discount pe ele. Pentru detalii legate de inscrierea la Avon, ma gasiti pe id mess dana. fatu. Bafta tuturor celor care vor sa devina reprezentanti, merita! happy

| wolder a răspuns:

Orice reprezentat poate comanda de acolo

| BeliebersGJB explică:

Habar nu ai ..sa sti k daca vrei sa comanzi si din catalogul de reprezentanti trebuie sa ai o suma anume de catalog ca sa poti comanta.iar eu nu stiu suma

| Julyett a răspuns:

Stiam ca minim 100 ron-un milion vechi.