| Sapphire a întrebat:

De cate ori se poate folosi o crema exfolianta pentru ten? Am una de la Clearskin si nu scrie de cate ori ar trebui sa o folosesc.
Daca o folosesc in fiecare zi sau din 2 in 2 zile are ceva?
Mersi. happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De 2-3 ori pe săptămână.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

De maxim 3 ori pe saptamana! Daca o vei folosi prea des iti va usca fata!

| Daria a răspuns:

Trebuie sa o folosesti o data pe zi, de preferat seara daca e exfolianta...

| Black_Cherry a răspuns:

Am si eu tot asa si o folosesc cam odata la 2 zile pentru ca imi usuca tenul.

| kr.mdy a răspuns:

Eu zic ca mai rar, sa nu il iriti prea tare apoi, deci o data sau de doua ori pe saptamana cred ca e ok.

| dyana_8491 a răspuns:

Tenul trebuie exfoliat doar de 3 ori pe saptamanabig grin
insa acum, vara merge si putin mai des, adica de 4 ori!winking

| Miha a răspuns:

O data p zi este okwinking

| Ciuƒix a răspuns:

Pai... poti sa o folosesti in fiecare zi. [eu asa o folosesc ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizare: Aplicati pe pielea umeda pentru a o curata, o data sau de 2 ori pe saptamana, a fetei, gatului si decolteului, masand usor. Apoi clatiti cu apa din abundenta.(Am citit pe un site)