| aicinuehi5 a întrebat:

De ce exagerati fratilor frumusetea femeilor din Chisnau? Ba, e chiar average si in orasul asta. Singure care sunt cu intra-devar frumoase sunt rusoaice, restul - la fata? Sunt mediocre si ele. Seamna leit ca romancele noastre.

Asadar. Iarasi.

Myth Busted.

2 răspunsuri:
| MarianaS a răspuns:

Bai, tu ai o problema. Ai ceva cu moldovencele.Si romancele. Si, din cate observ din intrebarile tale, te obsedeaza imaginea fizica ( a femeilor), intr-un mod aproape patologic. Plus ca generalizezi la greu. Si sunt aproape sigura ca nu iti dai seama de asta (dar iti spun eu, nu e de bine).

| ROLion a răspuns:

In general moldovencele care vin sa studieze in Romania sunt frumoase, marea majoritate chair foarte frumoase, dar na... toate padurile au uscaturile lor tongue