| AndreiDoMino a întrebat:

De ce rad unii daca vad un baiat cu pantaloni putin mai stramti? ( stiind ca asa se poarta acum)

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pentru că sunt foarte rari băieţii care arată cu adevărat bine în blugi skinny şi există posibilitatea să nu te afli printre ei -_-

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pentru ca nu pe toti baietii sta bine, te poate arata ca si cum ai fi un gay.personal nu-mi place sa vad asa ceva.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, am observat si eu cocalari, pe strada si tipau pantalonii pe ei de puneam pariuri cat le ia pana sa se rupa. Ca sa nu mai vorbim ca, desi aveau pantaloni, "bijuteriile de familie" erau la vedere. Chiar zau: de ce sa mai dai banii pe pantaloni, daca tot nu-ti folosesc la nimic?

| ĿФsт a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
poate nu iai asortat bine.dar stiu ca cei care rad cand vad pe un baiat imbrac cu pantaloni stramti nu stiu ce este moda!-parerea mea ...mai sus ai o poza. poate t poti asorta ca el

| cherrybomb a răspuns:

De fraieri si il considera gay

| Gizăz a răspuns:

Te-ai gândit poate că nu râd de pantalonii în sine? Eu când văd pe vreunul așa nu râd de-aia ci râd pentru că are mentalitatea aia de om prost cu „așa se poartă acum". O altă vită din turma de milioane care vrea cu ardoare să fie acceptat. E jenant și de patetismul lui se râde.

| Mariaa a răspuns:

Pentru ca majoritatea sunt rautaciosi. :p
Nu.ti mai face griji happy
Oricand o sa fie cineva care sa comenteze

| Phantasmagoria a răspuns:

Pentru ca ei cred ca daca poarta pantaloni largi trebuie sa fie toti la fel. Mie personal imi place cum ii sta unui tip cu blugi stramti.big grin Asa e cu moda. unora le place, altora nu. Si bineinteles ca aia la care nu le place trebuie sa comenteze happy Dar tu poarta orice iti place, nu trebuie sa iti pese de parerea altora. :*

| Bibi16 a răspuns:

Rad pentru ca sunt prosti

| trifescugabriela a răspuns:

Pentru ca arata ca fiind niste gaylaughing! Iar daca ii mai porti toti vor considera ca esti gay! Fara suparare dar asta e adevarul!

| Gabonne1982 a răspuns:

Este doar o chestie de gusturi.Cei care rad, au ramas fideli vechilor curente si tendinte in materie de imbracaminte si li se pare nefiresc sa vada un baiat imbracat asa.Pana acum ceva timp doar femeile purtau pantaloni stramti si probabil au ramas obisnuiti sa vada doar la ele asa ceva.Ai sa vezi peste cativa ani, ca intreaga societate se va obisnui cu noua tendinta.Asa a fost si cu parul lung, acum 20 de ani era nefiresc sa vezi pe un baiat cu plete.Acum ai vezi la tot pasulwinking

| Confucius a răspuns:

Andrei nu-i baga in seama daca iei nu stiu cei aia moda lasa-i sa rada si intoarce tu si celalalt obraz.

| Visionfree a răspuns:

Pentru ca poponarii poarta haine stramte.

| Andra_8863 a răspuns:

Pentru ca li se pare amuzant orice. Cateodata fac asa ca sa se dea ei mari.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Pentru ca arata gay, si daca arati gay doar ca sa fi la moda esti fraier

| asdfghjkldodo a răspuns:

Pai depindelaughing! de exemplu sunt pantaloni pana pentru fete si pantaloni pana pentru baieti! nu e asa mare diferenta dar totusi estelaughing! verifica asta poate asta e in neregula iar daca esti sigur ca suntt de baieti inseamna ca astia rad ca nu au mai vazut moda! nu-i baga in seama! sunt tarani!:*

| BonaNote a răspuns:

Ca's prosti laughing si inapoiati

| Fanta16 a răspuns:

Poate pentru ca lor li se pare gay, ei purtand pantaloni cu 20-30 de lei de la second-uri sau centre comerciale...pana la urma trebuie sa iti traiesti viata,lasa-i pe ei sa rada, ei isi tocesc gura, tu iti traiesti viata.
P.S:Si eu am vreo 2 perechi de blugi stramtiwinking