| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site pot comanda si eu produse de make-up de calitate la un pret mic?

4 răspunsuri:
| AnneGirl a răspuns:

Poti incerca siteul truse de machiaj. E siteul meu preferat si sunt super multumita de el.

| andreea192010 a răspuns:

Http://www.pensulemachiaj.ro/......iaj-618998 eu folosesc de peste 3 ani acest site si nu am avut niciodata vreo plangere fata de produsele comandate

| Ungureanu_Costel_1997 a răspuns:

Salut Anastasia ti-as recomanda urmatoarele site-uri: Amazon, aliexespress, elefant.com,okazii, Bafta