| Papita a întrebat:

De unde as putea sa`mi cumpar o geaca, la fel ca geaca de mai jos. sau ceva asemanator. [PS: vreau un site];)). Dau fundita
http://images.okazii.ro/auctions/2009/04/28/238535935-25 59749-500_500.jpg

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cauta pe okazii.ro, starshiners.ro, miniprix.ro

| baru a răspuns:

De la mol in cotroceni Am vazut cred aproape la fel Cred ca era mai frumoasa Pa

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| ForeignO a răspuns:

Eu am vazut in Mall, In New Yorker si una aproape exact la fel in Joyce(daca asa se scrie)

Răspuns utilizator avertizat