| Giuly_3112 a întrebat:

De unde luati voi adica din ce reviste de pe ce siteuri stiti ce este la moda?

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Scrii pe google ce anume din moda te intereseaza si poti accesa zeci de link-uri cu subiectul respectiv.Incearca!

| MisterKat a răspuns:

Men's Health e o revista care e buna si are si articole de moda...

| Ekkaterinna a răspuns:

Imi iau bravo girl si cool girl happy si au si altceva in afara de moda!

| ShiNee a răspuns:

Reviste : cool girl si bravo girl
site : www.mayra.ro :*

| Minty a răspuns:

Bravo Girl!

| mirey_4137 a răspuns:

Glamour, Cosmopolitan si sunt multe alte reviste la chioscurile de ziare speciale de moda!

| Giuly_3112 explică:

Ce ai mai straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.redtube.com
pozitia stil capra e la moda:Dvrei sa incerci?:D