| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot comanda sepci rapper NY? In afara de Okazii.ro sau Tocmai.ro.Un site specializat in asa ceva si de incredere.Va rog este urgent.Dau funda! Aaaa si sa nu coste mai mult de 50 de lei.

1 răspuns:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Pai pe un site specializat pe asa ceva, sigur va costa mai mult de 50 de lei. cauta pe okazii, ca sunt sepci misto la preturi ok. daca e utilizator premium si ai garantia de livrare, nu ai de ce sa iti faci griji. spor la cumparat! happy