| Axinte_Marieta_1967 a întrebat:

De unde pot cumpara sclipici?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Pentru ce vrei să îl folosești? Dacă vrei să îl folosești pentru machiaj, mergi într-o parfumerie(sephora, douglas, marionnaud, kendra), magazinele nyx, beauty mania, pentru că sclipiciul destinat machiajului este mai fin, nu este așa grunjos precum celelalte.
Dacă nu îți trebuie pentru asta, poți găsi în magazinele astea „obișnuite" cu cosmetice, „magazinele de la colț" care vând și ele cosmetice mai ieftine

| Oooooooooooosnap a răspuns:

De peste tot dar la jumbo este foarte bun si il găsesti din belsug

| Gabrielaaa04 a răspuns:

De la orice librarie sau din magazinele mari(auchan, billa etc) sau pepco