| RaduMihaia a întrebat:

De unde pot cumpara tricouri monocolore?

Caut un tricou de culoare magenta (sau ceva din aceasta zona), care sa fie doar colorat (fara niciun alt model intrucat vreau sa il personalizez), de marime S sau M. A vazut careva ceva de genul asta in vreun magazin sau cunoasteti vreun loc de unde se pot lua tricouri colorate? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti baiat sau fata ca nu-mi dau seama? Daca esti fata recomand Sinsay, si ieftine si cum ai descris. Daca esti baiat cred ca gasesti prin New yorker, C&A, h&m

| sierra1 a răspuns:

In orice mall din orice oraș mare găsești