| crash15 a întrebat:

De unde pot cumpara vopsea textila? As vrea sa imi personalizez singura cateva tricouri.

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Eu nu prea cred ca ai ce face cu cerneala pentru tricouri. Cerneala de textile este folosita in serigrafie si este un proces cam lung de explicat.Tie ce iti trebuie sunt stickere textile care le poti aplica acasa cu fierul de calcat.
http://www.istickit.ro/
aici poti comanda stickerul dorit si il faci tu cu fierul acasa
Daca ai o imprimanta si talent poti sa le faci tu singurica acasa.

| petrescuionut a răspuns:

Cauta pe net gasesti acolo sau in mall din orasul in care locuiesti si daca eti la tara fai si tu comanda pe net happy