| TimpLiber a întrebat:

De unde pot lua un costum de Craciunitza? straight face si ieftin. va rog! urgent.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

De la Carrefourhappy

6 răspunsuri:
| fallsHD a răspuns:

| zxzx a răspuns:

In carrefour sau real aduc din alea ieftine...incepand de la vreo 12 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru copii, de la kido.ro

| Andreea_1714 a răspuns:

Depinde de unde esti, sunt magazine de inchiriat dar nu iti garantez ca sunt si ieftine. mie pentru un costum de mireasa imi cerea un milion jumate. dar poti sa iti faci tu unul singura acasa iti iei o fustita rosie cu o camasa rosiethinking o peruca alca ceva nu neaparat sa fii 100% craciunita poti sa fii o craciunita in varianta modernalaughing. mult noroc