| TboomOllie a întrebat:

De unde pot sa cumpar ochelari de astia da si alte culori? http://2.bp.blogspot.com/......sses-1.jpg Funda:X:X:x

Răspuns Câştigător
| xdeex a răspuns:

La mall, pe net. Gasesti prin marea majoritate a magazinelor. La reserved sunt 30 de lei, iar laNew Yorker ii gasesti si la 12 lei daca sunt la reducere kiss

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

In general in orce mall

| xgeanina a răspuns:

Se gasesc la new yorker mai multe culori, sunt foarte frumosi love struck

| xgeanina a răspuns:

Se gasesc la new yorker mai multe culori si diferite tipuri [ cu lentile transparente sau colorate[negre]], sunt foarte frumosi love struck