| CARMENCITA a întrebat:

De unde se pot cumpara sabloane cu modele pentru unghii si gelul acela special, etc? Ma interesesa de unde isi cumpara manichiuristele care mai merg la cliente acasa ce le trebuie?

1 răspuns:
| sashihy a răspuns:

Buna.Eu am sabloane din acelea de la nail art.Sunt foarte bune si se gasesc pe site-ul lor www.KonadNailArt.ro sau poti gasi in unirii la parter... ceva de genu. Oricum eu am dat prima data comanda si nu a venit nici peste 2 saptamani.Si apoi am luat din unirii. sper sa.ti fi fost de ajutor.Mai vorbim.Te pop