| IateyourCookie a întrebat:

Deci inainte de a imi intinde parul cu placa folosesc Syoss heat protect, dar dupa ce il indrept parul pare "cleios" si fff murdar si trebuie sa ma spal pe cap. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la placă că îți distruge sănătatea părului iar Syoss este de proastă calitate!
Pa, pa.

| TwixulDrept a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, uite ce trebuie sa faci:Te speli la cap, iti day cu syoss heat protect si apoi il usuci cu fheonul ( deoarece daca il day cu syoss si dupa aia il indrepti ud tot ce faci e sa-l prajesti, la fel il "prajesti" si daca il usuci si dupa aia dai cu Syoss ) iar apoi il indrepti un un pieptane. Uite un video :
http://www.youtube.com/watch?v=ztpLBoWNA_A&feature=player_embedded
Baftaa! Sa-mi dai un mesaj sa-mi spui cum ti-a iesit :D

| Blondda a răspuns:

Si eu folosesc placa. Si ma indrept zilnic. Am placa cu ceramica. Si mi.am cumparat ca un fel de ceara pe care o dau pe placa nu pe par. Si parul arata foarte bine.

| corina_1184 a răspuns:

Nu mai da cu syoss, dupa baie, cand a-s uscat intinde-l fara a da cu nimic pe el. dar te sfatuiesc sa nu il intinzi prea des, pentru ca s-ar putea sa il tocesti de tot, si apoi sa il tunzi