| fsdfdsfdsf a întrebat:

Deci. Intrebare pentru fetele cu ten deschis'. care' cumpara fOnt de ten de la AVON " Ideal Shade "... Ce nuanta e frumoasa? Eu sunt deschisa la ten, si nu vreau sa ma inchid, adica prefer mereu purdra si fond de ten deschis. Am avut nuanta Light Belge. Adica prima dar nu prea acoperea frumos. Ce nuanta sa incerc? Eu as zice a 2. a pentru ca nu vreau sa fie nici ff inchisa...

6 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Nude

| fsdfdsfdsf explică:

Princesss. nude e cam pe la sfarsit'...cred ca este inchisa!

| marpey16 a răspuns:

Cum crezi tu. 2 pare sa fie o nuanta potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, cred ca ar trebui sa folosesti un fond de ten culoarea pielii tale si doar pudra sa fie o tenta mai inchisa decat pielea ta, foarte discret, insa, te poate sfatui si cea de la firma Avon de unde cumperi, cu drag, Lucien

| sebweb a răspuns:

Produsele de la avon sunt o prostie! fara suparare. o colega si'a comandat fond de ten lichid sau asa ceva si a primit sticla goalalaughing

Răspuns utilizator avertizat