| TVD13 a întrebat:

Deci la scoala trebuie` sa ne imbracam in alb si negru:@ si as vrea sa stiu cum sa cmai combin pantalonii negrii si camasa...something Cool!
Pllllsss Nu mai am ideei si daca nu mai am ideicrying uhhhhhhhhhh Nu mai merg La scoala deci Plssss Dau funda pentru cea mai Cool
Byewave:*

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna!
Mereu am mers pe acest principiu...si la noi in liceu se cer blugi inchis negrii sau bleumarin iar camasa tricou alb sau albastru.Ca sa le fac pe plac profesorilor si sa nu am probleme la scoala m-am dus si mi-am cumparat haine asa cum au vrut ei dar modele sofisticate, nu-mi plac cele simple.Mi-am luat jeansi negrii, bluemarin dar cu modele nu simplituri! Ceva care sa scoata in evidenta uniforma monotona, si sa fiu altceva decat ceilalti care o poarta.De asemenea nu am cumparat camasi simple ci bu multe buzunarase, nasturei etc.Aici depinde si de ce iti place tie. Uniforma am accesorizat-o cu niste bretele la blugi de preferat cu o culoare aprinsa,eu am ales rosu,si o cravata(tot rosu).Sau mi-am luat blugi cu talia inalta in care se bag camasile pe dedesub,foarte frumoasa si ideea asta imi place foarte mult. Poti accesoriza cu bratarele,inel, cercei, lantic etc.
Sper ca ti-am putut fii de folos multa sanatate iti doresc!

| Bailey a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei pantalonii negri cu camasa alba si sub camasa sa-ti iei un maieu ( orice culoare ), si sa-ti iei incaltamintea de aceeasi culoare cu maieul. happy Sau poti sa-ti iei camasa cu o curea lata la brau, sau camsa cu o vesta neragra sau de blugi happy Succes! Sper ca te-am ajutat. Funda :*

| didik15 a răspuns:

Poti combina usor camasa cu pantalonii negrii trebuie doar sa ai putina imaginatie.De exemplu Ia-ti o camasa simpla gen bady sau daca nu iti place genul asta ia o camasa care sa stea bine bagata in pantaloni pune-ti la gat o esarfa(ce culoare vrei tu) o bratara mare in nuanta esarfei si niste cercei mari iar in picioare ia-ti niste botine ca tot a venit sezonul rece sau niste cizme pe care sa pui banita din accea pufoasa alba.Alta modalitate: ia-ti o camasa si combin-o cu vestute negre sau vestutele acelea albastre mai sport putin si ia-ti in picioare niste bascheti interesanti de culoarea vestutei. Daca vrei sa abordezi stilul delicat ia-ti camasa bag-o in pantaloni si pune-ti o curea delicata la blugi pune-ti in urechi niste tortite elegante si pune-ti o bratara de argint foarte finuta la mana iar in picioare iti poti lua niste pantofi finuti cu toc cui.De asemenea iti poti accesoriza usor tinutele cu esarfe subtiri legate in par sau in locul curelei, cercei mari dar si delicati, genti uriase etc... sper sa iti fie de folos sfaturile mele te pup

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Mai pui o vesta neagra, sau un hanorac ceva peste.