| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Deci.mama mea e putin mai plinuta si trebuie sa mearga la o nunta saptamana viitoare.Imi da'ti si mie niste exemple de tinute pe care le'ar putea lua?

Răspuns Câştigător
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Hey.:X
Eu iti recomand, ca am si eu mamica plinuta, big grin, o rochie cu decolteu in V, dar care sa aiba bretele de grosime medie, nu neaparat drepte, poate fi si materialul rasucit, iar in rest sa fie vaporoasa, nu exagerat.Lungimea in functie de cum vrea, albastra.:X Sau neagra.big grin preferabil pana la genunchi, cu niste pantofi sau sandale cu toc, zic eu pe negru.:X Nu exagerat desigur, si cu parul prins cum ii sta bine/:X Tu stii mai bine.happy

Distractie placuta si sa`mi spui cum se imbracaa`.:X

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Se poate imbraca in negru. O va face putin mai subtiricahappy

| Beatrice a răspuns:

Un fel de rochie lunga, dar un corset pana sub sani, mai jos de sani sa fie lejera
cum e asta :D
http://www.karena.ro/images/11_11/plinut5.jpg

iti place?:D

| Mik3 a răspuns:

Fusta de tiganca ca aia ii larga si cu un plover laughing

| Anna_3775 a răspuns:

Pai nu conteaza ca e plinuta. Oricarei femei ii sta bine cu o rochie happy. Nu conteaza daca esti slab/normal/plinut. Distractie placuta!

| AlexandraFoo a răspuns:

Uita-te pe http://informatiinews.blogspot.com/......nute.html. Sper ca iti foloseste.

| Zulicious a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa isi ia o rochie simpla neagra little black dress pana la genunchi.