| Alissonn14 a întrebat:

Deci, peste o luna sunt invitata la o nunta.Eu mi-am luat 2 rochii. Una pentru cununie si una pentru nunta( seara la restaurant). Problema este ca nu stiu pe care sa o port la cununie.Prima rochie este roz, pana la genunchi si volane si a doua este albastru inchis fara bretele pana la genunchi.Rochia albastra este mai eleganta decat cea roz...Deci pe care sa o port la cununie?

Răspuns Câştigător
| D???? a răspuns:

La cununie pe a roz iar a albastra seara la restaurant pentru ca daca e mai eleganta cum ai zis merge mai bine.si daca nu are bretele e perfecta!:X.bafta la nuntaaaaaaa

5 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Roz- cununie
albastra-restaurant love struck

| loveinshadow a răspuns:

Eu zic pe cea rooz la cununie pentru ca e mai sweet si mai dulcica de zi iar seara cea albastra pentru ca e mai eleganta si iti ofera un aer mai elegant si stilat. Sper ca te'am ajutat... fundita?puppy dog eyes

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Mai bine o iei pe cea albastra la cununie si pe cea roz pentru seara >big grin

| Alissonn14 explică:

Mai multe pareri?happy

| Andreea357 a răspuns:

Mai bine o iei pe aia albastra la restaurant si pe aia roz la cununie depinde si de ce crezi uh si cu ce le astortezi plus ca in biserica nu vrea ai voie sa fi imbracata indecent asa ac multa bafta.in fn asta e parerea mea uh faci ce vrei