| pisicuta510_9235 a întrebat:

Deci vreau sa ma tund si nu stiu cum am parul castaniu sj este de lungime medie si am si breton idei p. s vreau sa imi pastrez bretonul si un stil si pentru el. adica drept. in scari thinking

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Intra aici: http://lifestyle.theblog.ro/frizuri-lungime-medie-partea-a-treia/ ai din ce alege. Cel mai bine te ar sfatui cel de la coafor...

| TestoasaRoz a răspuns:

Si eu l-am avut exact la fel. Eu l-am tuns cam cu un cm mai sus de umeri si am lasat 2 suvite mai lungi in fata. Bretonul l-am intins cu placa intr-o parte. Restul parului l-am ondulat umpicut. Mie sincer imi place cum imi sta.batting eyelashes