| evelina20 a întrebat:

Degraba am o nunta, si as vrea sa ma sfatuiti cam cum as putea sa-mi fac parul... parul meu este saten inchis, mai jos de umeri, fara breton (deci aia de pe poza sunt eu) cam ce coafura mi-ar sta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti faci o coafura simpla, cu care sa te simti tu bine si sa nu te ingrijorezi toata petrecerea cum iti sta parul.
Mie mi se pare ca arata destul de bine in poza, deci ai putea merge pe varianta bucle usoare sau intins, totul finalizat cu fixativ pentru sustinere.
Nu iti recomand sa te bagi la cine stie ce coafuri sofisticate, cum se fac la saloane, oricum, parca sunt demodate. Toate femeile la nunti vin cam cu aceleasi coafuri. E asa o lipsa de inspiratie. Poti sa te accesorizezi cu o cordeluta/coronita cu o floare delicata sau ceva pretios, gen pietre pretioase. Fii diferita.

| FurryMeheGurl a răspuns:

Pai,ai putea sa ti-l ondulezi la coafor sau acasa, daca ai placa de intins.Ti-ar sta si o rochita frumoasa happy. Sper ca am ajutat

| Sabixoxo a răspuns:

Intra pe www.taaz.com si iti poti pune diferite coafuri si impreuna cu cineva drag iti poti decide tipul de coafura. Imi dai te roog funda?