| catwomen2004 a întrebat:

Diseara am o petrecere. Si nu ma pot hotara cum sa ma machiez. Vreau si eu un sfat. M-ati ajuta daca ati răspunde cu a sAu b
A)machiaj natural;:putin blush fond de ten si tus, dupa caz putin fard maroniu.
B)machiaj mai strident:cu fard negru sau albastru închis, fond de ten, blush si ruj rosu.
Va rog.
Meci

Răspuns Câştigător
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Eu as alege machiajul natural, depinde si de varsta pe care o ai, bineinteles.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce meci? Cine joacă? Ce vârstă ai? Ce petrecere este cum vei fi imbracata? Tocuri porti? Mersi

| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si unde se tine petrecerea

| catwomen2004 explică:

CristiBucuresti nu iti dau funda. Si apropos CUCUPLACERE PLACERE