| ursuuu a întrebat:

Doare pierce-ul in buric? dau funditaaa

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Orice pierce doare. happy Informeaza-te mai mult pe net inainte sa ti-l faci ca sunt mai multe lucruri la care trebuie s ate gandesti.

| Roxett a răspuns:

Da

| Otilikaa a răspuns:

Doare-doare,dar nu-ti propun pentu ca unii oameni pot avea infectii, o prietena a avut si a avut infecie.

| ΔH a răspuns:

La ce-ai nevoie?
Sa le arati celorlalti ca esti pitipoanca sau cocalar?

| Love96_3971 a răspuns:

Da

| anaservic a răspuns:

Buna! eu mi-am fauct unu in clasa a 6-a...sincer iti zic, atata timp cat de relaxezi si iti doresti foarte mult, durerea e suportabila. daca stai stresata si cu gandul ca te doare, te va durea rau. totul depinde de tine! fa-ti curaj si da-i inainte!

| MeElla a răspuns:

Gindestete kita lume are pearcing in burik...crezi ca tu nu o sa suporti ppiskatura aia. piskatura nu e de tintar da.