| manuela_2480 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o placa de indreptat parul buna si nu ma pot hotarari intre Remington S9500 Pearl si Remington S9950 Shine Therapy Straightener. Pe care mi-o recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu ti-o recomand pe prima, poti sa iti faci si bucle cu ea si mie mi se pare mai buna.

8 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Eu am Remington S9950 shine therapy si sunt foarte multumita de ea! Ti-o recomand!

| mona a răspuns:

Iti recomand a doua varianta

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am Remington S9500 Pearl si e chiar cea mai buna.Are placile mai lungi, e mai performanta si mai practica.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu iti sugerez sa alegi Remington S9950 Shine Therapy Straightener.E foarte buna.Pa, pa

| FreakyChucky a răspuns:

Cu toate ca cea verde arata mai bine, eu as zice sa o incerci pe cea neagra.are mai multe avantaje din cate am citit eu din prezentarea produsului.

| Husicel a răspuns:

S9950 e mai bună pentru că: timpul de încălzire e mai scurt și se pare că are și funcție de coafat sau uităte aicihttp://www.altex.ro/catalog/product_compare/index/

| Laviiixd a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu'ti cumperi deloc placa. am si eu vreo 3 si am parul foarte ars. oh go on
Sfatul meu este sa nu iti cumperi fiindca iti vei bate joc de parul tau.winking
Dar daca chiar iti doresti o placa buna ar trebui sa ai la dispozitie vreo 4-5 milioane pentru a cumpara una cat de cat buna.
Funda?

| Ghela2000 a răspuns:

Ti-as recomanda Remington S9500 big grin