| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Doresc sa-mi fac suvite verzi si am nevoie de un nuantator/spray eficient.Mentionez ca sunt bruneta vopsita si nu am de gand sa ma decolorez. Vreau ceva care sa prinda pe culoarea parului meu.Help me please! Unde as putea gasi ceva?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu cred, la nuanta inchisa a parului tau, ca poate fi vorba sa prinda un nuantator fara ca sa te decolorezi in prealabil.

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Tocmai am comandat de pe un site un spray. Sper ca nu l-am luat degeabacrying