| me_2878 a întrebat:

Dragii mei, am o problema cu parul. E foarte rarit, si mi se unge la 2 zile dupa ce il spal. Folosesc sampon obisnuit. L-am avut lung si drept, apoi m-am tuns filat, iar acum vreau sa ma tund cumva in gen bob, doar ca putin mai lung. Stiti cumva un tratament pentru parul rarit? Am citit pe net de un tratament care include usturoiul.nu ma prea incanta, dar daca as sti ca rezultatul e remarcabil, l-as folosi cu mare drag. Ce parere aveti? Sa fie oare din cauza filatului? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Vampă a răspuns:

Si eu am avut parul rar dar acum e destul de des, eu am facut un tratament pentru indesirea parului si contra caderi parului.

Regeneratorul de par l-am gasit la plafar si se cheama,, Pudra de cedru,,

Reteta! doua lingurite de cedru, un galbenus de ou, zece picaturi zeama de lamaie, doua lingurite apa calduta,

Se aplica pe par si se lasa crema obtinuta 40-45 de minute dupa care se clateste foarte bine parul cu apa multa, tratamentul se utilizeaza trei luni de cate doua ori pe saptamana(eu din comoditate am aplicat o data pe saptamana)e putin dezgustator la folosire dar e foarte eficient si are randament 100%:eu abia am terminat tratamentul si sunt foarte multumita! Deasemenea dupa fiecare spalare pe cap foloseste sampon si balsam de par!

1 răspuns:
| me_2878 explică:

Iti multumesc din suflet pentru raspuns.iti voi lasa mesaj cu rezultatul :*