| AlaCoco a întrebat:

Dupa cat timp am voie sa intru in piscina dupa ce mi-am facut tatuaj?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Oricand, ce daca face infectie, doar esti UN DUR, ai tatuaj... nu?!? tongue

| Sophieka a răspuns:

De ce nu ai pus aceste intrebari chiar artistului? Si nici el nu ti-a spus ce nu ai voie si alte detalii?

| Denisa0954 a răspuns:

Dupa ce se vindeca poti intra

| MrAM a răspuns:

2-3 saptamani ar fi indicat, dar as astepta 4 saptamani sa fii,, on the safe side". Daca nu, ce se poate intampla e sa-ti iasa tusul si sa ramai cu gauri in tatuaj. Mi s-a intamplat, si a trebuit sa-l bat din nou.

| DenissaDenni a răspuns:

După ce ți se face coaja și se vindeca